Forum middle-earth ots

Forum middle-earth ots


#1 2008-09-25 22:45:07

vanon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 22
Punktów :   

Mapa respawnu by Me:)

Z myślą o nowych graczach postanowiłem własnoręcznie wykonać mapę respawnu mam nadzieję że komuś się przyda:)


http://img229.imageshack.us/img229/497/respawndt8.th.jpghttp://img229.imageshack.us/images/thpix.gif

1) Minotaruy każdego rodzaju
2)Tortise Island można dostać się płynąc statkiem niedleko rohan. Żółwie,blood crab
3)Wild warriory,smuglery,bandity
4)Trole,Swamp Trole
5)Amazon Camp
6)DC Wild warriory,smuglery,bandity,Assasiny,Monk,Dark Monk,Princess,Black Knight,Hero
7)Elfy Każdego rodzaju,kilka dragonów-quest na dragon shield
8)Minotaury każdego rodzaju-quest na noble armor
9)Dragony Heatlingi,Dragony-Anni Dragon quest od 25 lv
10)Pirate Island
11)Skeletony,Ghoule,Mumie,Demon Skeleton,Necro,Elder Beholder-quest na guardian shield
12)Giant Spidery
13)Cyclopy-quest na Spike Sword
14)Cycopolis - wyszstkie rodzeje cyclopow,dwarfy guardy,behemoty- quest na demon shiled i golden armor od 80 lv
15)Goblin Hill,kilka goblinów -NPC z latającym dywanem
15)-1 Ghoule,Witch,w budynku Monki,Dark Monki,Princess,Necro
16)Moria-Wszystkie rodzeje dwarfow ,na samym dole horda goblinow od 150 lv quest z bossem Barlog nie wiem na co;p
17)Na poziomie 0 Wyverna i Dragon po drodze na plate armor i plate legs quest
w gorach wszyskie rodzeje cyclopów,gsy ,crystal spidery to po drodze na crusader helmet quest,spotkać można tam również behemoty i frost dragony
18)Forgotten Island-Dragony,Dragon Lordy,-1 kilka Undead Dragonów
19)Ghoule,Demon Skeletony,Bone Beast,Monki,Dark monki,Mumie,Necro,Princess<nie jestem pewien
20)Dragony,Dragon Lordy
21)Horda Orków na środku The Pit Lord,Mr.Punish,Dark Torturer-quest na shield 36 def
22)Barbariany każdego rodzaju
23)Frost Dragony,quest od 120 na klucz i jakiś amulet-Uwaga na Ice Demony!
24)Black Knight ,Hero-quest na crown armor
25)Dragon Lordy,-quest na nighmare shield do poknania helfire fightery,fury,demony,diabolic imp,demondrasy nie pamiętam od jakiego lv
26)Na całej powierzchni mordoru znajdują się każdego rodzaju orki oraz jest tam też wiele questów które opisze w innym poradniku;p
27)na powierzchni wyverny,wyżej Undead Dragons
28)Dragi,DL
29)Wyspa Demonów
30)Dark Torturer,Behe,Demony,Dl,Seprpend Spawn,Hand of Crused Fate-od 80 quest na skill rune
31)Bone Beast,Banshee,-1 banshee,Spectre
32)Na powierzchni Crystal Spidery, +1 Frost Dragi,Quest od 60 na boh,gs,golden armor do zabicia wrl frost dragi,ice with
33)Hydry,kilka gsów
34)-1 Hydry,Serpent Spawny droga na Ferumbras Tower
35)Forteca Lizardów
36)Dworce(koło Rivendel)
36)Dragi,Dl,-2 Demce -quest na dsm i rh
37)Gsy
37)Pustynia-na powierzchni Nomandy,-1 Tomby,Golden Legs quest(100lv),Hota quest(100 lv)i quest ma mystic blade od 60 lv
37)Rainforest (osobna wyspa obko Rivendel) małpy,
38)Hydry(wyspa obok Rivendel)
38)Larvy,Scaraby,Ancient Scaraby obok Arathii
39)Ferumbras Tower



Wiem że nie które liczby się powtarzają ale jużnie chce mi się tego poprawiać mam nadzieję że odgadniecie gdzie co jest;p

Ostatnio edytowany przez vanon (2008-09-25 22:47:13)

Offline

 

#2 2008-09-27 14:33:35

plesnyy

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Mapa respawnu by Me:)

Dobra robota, przydało mi się w wielu miejscach, pozdro

Offline

 

#3 2008-10-12 15:18:45

Eriis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-06
Posty: 12
Punktów :   

Re: Mapa respawnu by Me:)

male pytanko jak sie dostac do nr 32

Offline

 

#4 2008-10-12 19:45:02

vanon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Mapa respawnu by Me:)

statkiem niedaleko rohan

Offline

 

#5 2012-08-03 11:40:23

urbapsgab

Użytkownik

Skąd: Argentina
Zarejestrowany: 2012-08-03
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Mapa respawnu by Me:)

Inverter plasma cutting machine is serenely to finance and consumes mere less power supply.www.smarter-welding.com is welding make assemble, provide and export status status range of Inverter Plasma Raw Machine. Inverter Plasma Icy Car are with Austere management,No mental collapse,Momentous expertise,Vim saving,running cost,High alacrity & distortion-free B5 flange motors  cutting.     
The speediness control of flange mount motors induction motor is more vital to realize maximum torque and efficiency.Speed curb of three phase induction motor using sole period reservoir along with bustling power part correction. nema motor Our squirrel cage AC motors can be hardened to spunk a classification of general-purpose machinery.shop electrical motors with exalted blue blood but cheap payment here. separate insinuate induction motor and centrifugal pump an eye to sale.Three phase electric motor squirrel cage induction motor can also be hand-me-down as generators.
Self-priming pumps are inherently QDX SUBMERSIBLE PUMP designed to allow the pump to re-prime itself typically under lift conditions. A submersible pump (or electric submersible pump (ESP)) is a device which has a hermetically sealed motor close-coupled to the pump body. A submersible pump motor that is protected against overheating by cooling technology inherent to the design.  Pumping water from a deep well requires a deep well jet pump. Deep well pumps are cost efficient and require little maintenance after installation.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologiamediaosw.pun.pl www.kmzyrardow.pun.pl www.animovies.pun.pl www.simr201019.pun.pl www.wesele.pun.pl